Müügitingimused

Tellimuse vormistamine

Tellimuse koostamiseks valige toodete alt soovitud kaubad, märkige kogus ja lisage need ostukorvi. Ostukorvi sisu vaatamiseks valige “Vaata ostukorvi”. Seal on võimalus vajadusel muuta või kustutada ostukorvi sisu. Kui olete kõik vajalikud tooted ostukorvi lisanud, saate vormistada tellimuse. Selleks täitke ära vajalikud väljad. Kontrollige oma sisestatud andmeid ja vajutage nuppu “esita tellimus”. Kauba eest saab tasuda pangalinki kasutades. Aksepteeritav valuuta on euro.

Mathiesen ja Pojad OÜ on kliendi isikuandmete vastutav töötleja. Mathiesen ja Pojad OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.”

Tarneaeg ja transport

Tarneaeg on 3-4 päeva.
Nädalavahetusel tellitud tooted postitatakse esmaspäeval.
Kui tarne peaks mingil põhjusel viibima, teavitame teid sellest kindlasti.
Kauba kättetoimetamine toimub SmartPOST`i vahendusel. SmartPOST-iga tellijad saavad kauba kätte üldjuhul 3 tööpäeva jooksul peale arve tasumist.
Juhul, kui 7 päeva möödudes ei ole teile pakiteadet tulnud, võtke meiega koheselt ühendust!

Kauba tagastamine ja garantii.

Kasutajal on õigus tellitud kaubad tagastada kaupmehele 14 päeva jooksul alates kaupade kättesaamisest. Kaupade tagastamiseks võtke palun meiga ühendust meiliaadressil info@aleksandripub.ee. Kirjutage tagastamise põhjus ning ärge unustage lisamast oma arvelduskonto andmeid.
Tagastatav kaup peab olema originaalpakendis ja ei tohi olla kasutatud (vastavalt EV VÕS-le). Raha kanname teie kontole tagasi 5 tööpäeva jooksul.